17 Mart 2024

DEĞİRMENCİ TEŞKİLATIMIZ VE ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE TÜRKİYE YÜZYILI’NIN EMEKÇİLERİ İFTAR BULUŞMASI’NA KATILDI


Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in Genel Başkan Yardımcısı ve Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci beraberindeki teşkilat mensuplarımız ve üyelerimizle birlikte, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen “Türkiye Yüzyılı’nın Emekçileri İftar Buluşması”na katıldı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının öncülüğünde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen programa Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Sendikamızın Genel Sekreteri Ahmet Çolak, birçok şube başkanımız ve yöneticileri ile işyeri temsilcilerimiz ve çeşitli işyerlerimizde alınteri akıtan üyelerimiz katıldı.

İşçi ve işveren temsilcilerinin yer aldığı toplantıda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, “Birliğin, dirliğin ve bereketin sembolü olan iftar soframızı şereflendiren çalışma hayatının temsilcilerine, Türkiye Yüzyılı’nın emekçilerine teşekkür ediyorum. Emekleri ve tertemiz alın terleriyle ülkemizi bugünlere getiren tüm çalışanlarımıza selamlarımı gönderiyorum” dedi.