22 Aralık 2016

DEĞİRMENCİ, TEMSİLCİLER MECLİSİNDE KONUŞTU: ‘YARINLAR ÇELİK-İŞ’İN’

Sendikamız Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel ve Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner, İskenderun Şubemizin Temsilciler Meclisi toplantısına katıldı.

Toplantıda İskenderun Şube Başkanımız Mehmet Demir, Adana Şube Başkanımız Sedat Aydın, Gebze Şube Başkanımız Şerafettin Koç, Osmaniye Bölge Temsilcimiz Mehmet Gündüz ile  şube yönetimleri ve sendika temsilcileri hazır bulundu.

Toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkanımız Değirmenci, metal sektöründe yaşanan sendikal krizin ancak Çelik-İş sayesinde aşılabileceğini belirtti.
‘Yarınlar Çelik-İş’in’ diyen Değirmenci, ‘Sendikamızın bugünkü duruşu ve ortaya koydukları sendikamızı daha ileri taşıyacak’ dedi.

Makam ve mevkilerin gelip geçici olduğuna dikkat çeken Değirmenci, ‘Bizler gelip geçiciyiz. Fakat sendikamız kalıcı. Kendimiz için değil, sendikamız için davamız için yılmadan, usanmadan, ümitsizliğe düşmeden var gücümüzle çalışmalıyız’ diye konuştu.

Toplantı sonrası yenilen yemekte, Değirmenci ve sendika yönetimimiz, şube yöneticilerimiz ve sendika temsilcilerimiz sohbet etti.