12 Ekim 2022

DEĞİRMENCİ, HAK-İŞ YÖNETİM KURULU İLE BİRLİKTE TÜSİAD BAŞKANI TURAN’I AĞIRLADI

Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in Genel Başkan Yardımcısı ve Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, HAK-İŞ’in Genel Başkanı Mahmut Arslan’ın başkanlığında HAK-İŞ Yönetim Kurulu olarak, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan ve beraberindeki heyeti HAK-İŞ Genel Merkezinde ağırladı.
HAK-İŞ Genel Başkanı Arslan ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan başkanlığında gerçekleştirilen görüşmeye, Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı Dr. Osman Yıldız, HAK-İŞ Genel Sekreteri Eda Güner, Genel Sekreter Yardımcısu Erdoğan Serdengeçti, TÜSİAD Genel Sekreteri Ebru Dicle, Ankara Temsilcisi Barış Urhan ve Geleceği İnşa Rapor Danışmanı Hüsamettin Onanç ile HAK-İŞ ve TÜSİAD’dan uzmanlar katıldı. 

Ziyarette Arslan, TÜSİAD Başkanı Turan ve beraberindeki heyeti HAK-İŞ’te ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in kurumsal yapısı, ilke, değer ve çalışma prensiplerine ilişkin bilgiler verdi. Arslan, Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in sosyal diyaloğa ve birlikte çalışma kültürüne verdiği öneme dikkat çekti. 

TÜSİAD Başkanı Orhan Turan da hazırladıkları “Yeni Bir Anlayışla Geleceği İnşaa: İnsan, Bilim, Kurumlar” raporunu sunmak ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak üzere HAK-İŞ’i ziyaret ettiklerini belirterek, görüşmeden duydukları memnuniyeti dile getirdi.