4 Ekim 2016

ÇELİK-İŞ’TEN KARABÜK ÇIKARMASI

Sendikamızın Genel Yönetim Kurulu, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci başkanlığında Karabük’te bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Başkanımız Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, Karabük ziyaretine Karabük şubemize bağlı örgütlü olduğumuz KARDEMİR A.Ş. işyerinde başladı. Baştemsilcilikte işçiler tarafından coşkuyla karşılanan Genel Başkanımız ve Genel Yönetim Kurulumuz daha sonra Karabük Valisi Mehmet Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Karabük ve Kardemir A.Ş.’ye ilişkin görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette Vali Aktaş, Çelik-İş Sendikası’nın Karabük için büyük bir değer olduğunu ifade ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Valilik ziyaretinin ardından Genel Başkanımız ve Genel Yönetim Kurulumuz, Karabük Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Kardemir A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan, Kardemir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kamil Güleç, Kardemir A.Ş. Genel Müdür Yardımcıları Metin Altan ve Hakan Onur, Müsiad Karabük Şubesi, Sendikamızın Onursal Genel Başkanı ve Kardemir Karabükspor Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, AK Parti, MHP, CHP, Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi Karabük İl Başkanlıklarını ziyaret etti.

Ziyaretlerde Başkanımız Değirmenci, Karabük ve Kardemir’in Çelik-İş Sendikası için büyük önem taşıdığını ifade ederek üyelerimizin ve Karabük halkının geleceğe umutla bakabilmesi için her türlü işbirliğini yapmaya hazır olduklarını belirtti.

İŞÇİLERLE YEMEK YENİLDİ

Daha sonra Kardemir A.Ş. çalışanlarıyla merkez yemekhanesinde öğle yemeğinde bir araya gelen Genel Başkan ve Genel Yönetim Kurulumuz fabrikayı gezerek çalışanlarla sohbet etti. Kardemir Karabükspor’a gerçekleştirilen ziyarette Sendikamızın Onursal Genel Başkanı ve Kardemir Karabükspor kulüp başkanı Hikmet Ferudun Tankut, Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci’ye isminin yazılı olduğu 78 numaralı forma hediye etti.

 

Genel Başkan ve Genel Yönetim Kurulumuz son olarak şube yönetimi ve temsilcilerle bir araya gelerek Karabük Şubesi Temsilciler Meclisini gerçekleştirdi. Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuzun ziyaretleri yarın da devam edecektir.