9 Aralık 2014

Çelik- İş Sendikası’ndan Karabük Valisi’ne Ziyaret

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, beraberindeki Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Yunus Değirmenci, Bayram Altun, Recep Akyel ve Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören ile birlikte Karabük Valisi Orhan Alimoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül, ziyarette yaptığı konuşmasında Karabük’ün ciddi bir sanayi kültürüne sahip olduğunu söyledi. Cengiz Gül, “Sanayi kültürünün olduğu yerde de işçi ve sendika kültürü var. Sendikamızın, KARDEMİR ile endüstriyel olarak iyi ilişkiler içersinde. Buda hem kent, hem iş barışında, hem de sosyal barışı birlikte getiriyor. Bu huzurun devamı için KARDEMİR yönetimi ile birlikte gayret sarf ediyoruz. Kentin büyümesinde ve sanayinin gelişmesinde KARDEMİR’in büyük katkısı var” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Orhan Alimoğlu “KARDEMİR Yönetimi ile sendika ahenk içersinde çalışıyor. Hepimiz üzerimize düşen görevleri yerine getirirsek daha da güzel başarılara imza atılacağına inanıyorum” dedi.

Gül ve beraberindeki genel merkez yönetim kurulu üyeleri, Vali Alimoğlu’nun ardından Karabük İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever’i de makamında ziyaret etti.