10 Aralık 2014

Çelik-İş Sendikası İşçilerle Buluşmaya Devam Ediyor

İstanbul’da Parsat Piston A.Ş’deki çalışanlarla bir araya gelen Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Recep Akyel, “Her zaman emekçi kardeşlerimizle buluşmaya ve onların sorunlarını dinlemeye devam edeceğiz” dedi.

Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Recep Akyel, İstanbul 1 Nolu şubeye bağlı Parsat Piston A.Ş’yi ziyaret ederek çalışanlarla buluştu. Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Akyel’e, ziyareti sırasında İstanbul 1 Nolu Şube Başkanı Ahmet Çolak ve işyeri temsilcileri eşlik etti.

Recep Akyel, tezgahları başında çalışan işçilerle tek tek görüşerek oynarın talep ve isteklerini dinleyerek önümüzdeki toplu iş sözleşmesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Çelik-İş Sendikası’nın kurulduğu günden itibaren her zaman çalışanların yanında olduğunu vurgulayan Akyel, “Bizim için en kutsal değerler arasında emek ve alın teri yer almaktadır. Bizler emek ve alın teri mücadelesi veriyoruz. Çalışanlarımızın en iyi haklara sahip olması ve emeğinin karşılığını alabilmesi için durmadan, yorulmadan, bıkmadan çalışıyoruz. Çelik-İş Sendikası her zaman haklının yanında, haksızın karşısındadır” dedi.

İşyeri çalışanları da, Akyel ve beraberindeki heyete ziyaret için teşekkür ederek, Çelik-İş Sendikası ile kol kola yürümeye devam edeceklerini söyledi.