9 Temmuz 2023

BAŞKANLAR KURULU ÜYELERİMİZ İSDEMİR’DE ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİ

Deprem felaketine dikkat çekmek amacıyla İskenderun’a gelen Başkanlar Kurulumuz, toplantı sonra İSDEMİR’de alınteri akıtan üyelerimizi Genel Başkanımız Yunus Değirmenci başkanlığında ziyaret etti.

Ziyarette Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Aydın Baysal, Şerafettin Koç ve Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak ile şube ve bölge başkanlarımız hazır bulundu.

Başkanlar Kurulu üyelerimiz, Program kapsamında ilk olarak İSDEMİR Genel Müdürü Salih Cem Oral ile bir araya geldi.
Görüşmede Haziran ayında imzalanan İSDEMİR toplu iş sözleşmesinin üyelerimize, işyerimize, sendikamıza, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını dileyen Genel Başkanımız Değirmenci, sürece verdikleri katkı için Genel Müdür Salih Cem Oral ve ekibine teşekkür etti.

Daha sonra sahaya inen Genel Başkanımız Değirmenci ve Başkanlar Kurulu üyelerimiz, İSDEMİR’deki üylerimizle bir araya geldi. Genel Başkanımız Değirmenci, İSDEMİR 4.Yüksek Fırın, Çelikhane ve Sıcak Haddehane yemekhanesinde üyelerimizle buluşarak İSDEMİR toplu iş sözleşmesi kazanımlarını güzel günlerde kullanmalarını ve hayırlı olmasını diledi.

Daha sonra da Site pastanesinde üyelerimizle bir araya gelen heyetimiz, üyelerimizle sohbet etti.
Programın ikinci gününde ise Çelikhane ve Kok Yemekhanelerinde bir araya gelen Genel Yönetim Kurulumuz, üyelerimize yaşadıkları acı deprem felaketi dolayısıyla geçmiş olsun dileklerimizi iletip, yeni dönem İSDEMİR toplu iş sözleşmelerinin hayırlı olmasını temennisinde bulundu.

Ardından da Mekanik Atölyelerindeki kalabalık bir üye topluluğumuzla bir araya gelinip çay sohbet edilmesiyle program son buldu.