11 Eylül 2022

ARSLAN’DAN GENEL YÖNETİM KURULUMUZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, sendikamızın 16-17 Temmuz 2022 tarihinde yapılan 15.Olağan Genel Kurulu sonrasındaki yeni dönem vesilesiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Konfederasyonumuz Hak-İş’in Genel Başkanı Mahmut Arslan’ı genel merkezimizde ağırladı.

Genel Başkanımız Değirmenci’nin ve Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Şerafettin Koç ile Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak’ın da yer aldığı ziyarette sendikal faaliyetlerimizden çalışma hayatını yakından ilgilendiren birçok konuya kadar çeşitli değerlendirmelerde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Değirmenci, geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da Hak-İş’in ilke ve değerleri doğrultusunda sendikal çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

Sendikamızdaki yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulunan Genel Başkan Arslan ise metal sektöründe Özçelik-İş’in ortaya koymuş olduğu başarılı çalışmaların yeni dönemde de süreceğinden asla şüphesi olmadığını ifade etti.