19 Aralık 2014

Ankara Bölge Başkanlığı Temsilciler Meclisi Toplandı

Çelik-İş Sendikası Genel Sekreteri Yunus Değirmenci, “Sorunların çözüm adresi Çelik-İş Sendikası’dır. Çünkü bizler tecrübemizi, yüreğimizi, mücadele kararlılığımızı, bilgi birikimimizi ortaya koyup, çalışanların gönlüne hitap ederek sendikacılık yapıyoruz” dedi.

Çelik-İş Sendikası Genel Sekreteri Yunus Değirmenci, Ankara Bölge Başkanlığı’na bağlı işyerlerinin temsilcileriyle toplantıda bir araya geldi. Ankara Bölge Başkanı Cemalettin Köse’nin de katıldığı toplantıda işlerleriyle ve çalışma hayatıyla ilgili sorunlar masaya yatırılarak çözümleri konusunda müzakere edildi.

Toplantıda konuşan Genel Sekreter Değirmenci, sendika olarak amaçlarının tüm işçilerin alın terinin karşılığını alması ve mutlu bir yaşam sürmesi olduğunu söyledi. Kar, kış demeden tüm işyerini, temsilcilikleri ziyaret ettiklerini belirten Yunus Değirmenci, “Çalışma şartlarını yerinde görmeden, işçi kardeşlerimizle buluşmadan sorunlara çözüm bulunamaz. Bunun için göreve geldiğimizden beri tüm işçi kardeşlerimizle buluşuyoruz ve onların sorunlarını yerinde dinliyoruz. Bizim amacımız tüm işçi kardeşlerimizin en iyi haklara sahip olarak çalışma hayatını sürdürmesidir. Sorunların çözüm adresi Çelik-İş Sendikası’dır. Çünkü bizler tecrübemizi, yüreğimizi, mücadele kararlılığımızı, bilgi birikimimizi ortaya koyup, çalışanların gönlüne hitap ederek sendikacılık yapıyoruz. Her çalışanın Çelik-İş Sendikası’nda bulacağı ortak bir değer vardır. Sendikamız metal işçisinin geleceği, ümidi ve güvencesidir. Bir olacağız, beraber olacağız. Güçlü Türkiye’nin güçlü sendikası olacağız” dedi.

Ülke genelinde örgütlenmeye devam ettiklerini kaydeden Değirmenci, “Sendikamızın sorunları büyütmeden çözüm üretmesi, yeni haklar elde etmesi, işçi kardeşlerimizin gözünden kaçmıyor. Sendika olarak ülke genelinde büyümeye ve güçlenmeye devam ediyoruz. Gücümüze güç katan tüm işyeri temsilcilerimize, şubelerimize, işçi kardeşlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.