6 Eylül 2018

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLLERİNDEN SENDİKAMIZA ZİYARET

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci’yi genel merkezimize gelerek ziyaret etti.

Ziyarette Genel Başkanımız Değirmenci’ye, Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel ve Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner eşlik etti.

Ülkemizdeki ve Karabük’teki son gelişmelerden çalışma hayatına, Çelik-İş’in faaliyetlerinden sendika gelişmelerine kadar birçok konunun değerlendirildiği görüşmede, Genel Başkanımız Değirmenci, sendikamızın çalışmaları hakkında, milletvekilleri Ünal ve Güneş’e bilgi verdi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Değirmenci, “Hem Sendikamızın kurulduğu yer olması nedeniyle, hem de bugün burada binlerce üyemizin bulunmasından dolayı, Karabük bizim için çok büyük önem arz eden bir ilimizdir. Bu nedenle sadece Karabük’teki üyelerimizin değil, tüm Karabük’ün sorunlarıyla da yakından ilgiyiz. Karabük’ün sendikamıza, sendikamızın da Karabük’e verdiği değer takdire şayandır. Karabük ve Çelik-İş ayrılmaz bir bütünün parçalarıdır” diye konuştu.

Çelik-İş’in çalışmalarını takdirle izlediklerini kaydeden Ünal ve Güneş ise bu durumdan büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti.