17 Ekim 2022

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLLERİNDEN SENDİKAMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sendikamızın Temmuz ayında yapılan 15.Olağan Genel Kurulu sonrasında sendikamıza gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında AK Parti Karabük milletvekilleri, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti.

Bu kapsamda Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç ve Şerafettin Koç, AK Parti Karabük Milletvekillleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’i genel merkezimizde misafir etti.

Görüşmede Karabük özelindeki konulardan ülke gündemine çalışma hayatından sendikal yaşama kadar birçok başlıkta görüş alışverişinde bunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Değirmenci, “Karabük’ün ve emekçilerinin sendikamız açısından önemi ortadadır. Onların huzur ve mutluluğu bizler için herşeyden önce gelmektedir. Karabük’ün ve emekçilerinin sorunlarına çözüm bulmak en öncelikli hedefimizdir. Bu nedenle siz değerli vekillerimizle işbirliği ve iletişim halinde olmak bu hedeflerimizi gerçekleştirmek için büyük önem taşımaktadır” ifadelerini kullandı.

Milletvekilleri Ünal ve Güneş ise, Özçelik-İş’in Karabük’teki huzur ve barışa sunduğu katkıların değerli olduğunu belirterek, çalışanlar için birlikte çalışmanın önemine dikkat çektiler.