21 Ekim 2022

AK PARTİ KARABÜK HEYETİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sendikamızın 16-17 Temmuz 2022 tarihinde yapılan 15. Olağan Genel Kurulu sonrasında yeni Genel Yönetim Kurulumuza yapılan hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında AK Parti Karabük heyeti kalabalık bir ekiple genel merkezimizi ziyaret etti.

Bu kapsamda AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Av. Mehmet Sarı ve Yönetim Kurulu, Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen ile Safranbolu Belediye Meclis Üyesi, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuzu ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini iletti.

Ziyarette Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Şerafettin Koç, Aydın Baysal ve Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak da yer aldı.

Görüşmede Karabük özelinden ülke gündemindeki konulara, Karabük emekçilerden sendikal çalışmalarımıza kadar birçok konu ele alındı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Değirmenci, “Karabük’ün ve AK Parti teşkilat mensuplarının sendikamız ve emekçiler açısından değeri büyüktür. Emekçilerin ve Karabük halkının huzur ve mutluluğu için işbirliği içerisinde her zaman iletişim halinde olmaktan memnuniyet duyuyoruz” diye konuştu.

Hediye takdiminin ve toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.