9 Ağustos 2022

ADANA VE SAKARYA ŞUBELERİMİZ İLE EGE VE OSMANİYE TEMSİLCİLİKLERİMİZDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sendikamızın 16-17 Temmuz 2022 tarihinde yapılan 15. Olağan Genel Kurulu sonrasında başlayan hayırlı olsun ziyaretlerine yenileri eklendi.

Buna göre Adana ve Sakarya Şubelerimiz ile Ege ve Osmaniye Temsilcilerimiz, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Şerafettin Koç ve Aydın Baysal ve Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

İlk olarak Sakarya Şube Başkanımız Cüneyt Yüksel ve yönetimiyle bir araya gelen Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, Sakarya özelinde sendikamızın faaliyetlerine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Daha sonra Adana Şube Başkanımız Sedat Aydın ve yönetimiyle görüşen Genel Yönetim Kurulumuz, Şube başkanımız Aydın ve şube yöneticilerimizle bölgedeki üyelerimizin talep ve beklentilerine ilişkin değerlendirmeler yaparak, istişarede bulundu.

Ege ve Havalisi Bölge Temsilcimiz Erdoğan Daloğlu ve Osmaniye Bölge Temsilcimiz Mehmet Gündüz ile de bir araya gelen Genel Yönetim Kurulumuz, bu bölgelerdeki sendikal çalışmalarımızı ve faaliyetlerimizi ele aldı.

Hediye takdimlerinin ardından ziyaretler son buldu.