15 Haziran 2014

Adana Şubemizin 8. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Kongreye Sendikamız Genel Başkanı Cengiz Gül, Genel Sekreterimiz Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Muharrem Şahin, Genel Eğitim Sekreterimiz Recep Akyel, diğer sendika  temsilcileri ve delegeler  katıldı.

Divan Başkanlığını Genel Sekreterimiz Yunus Değirmenci’nin yapmış olduğu Genel Kurulda gündem oy birliği ile kabul edilerek gündem maddelerine geçildi.

Daha sonra Sendikamız Genel Başkanı Cengiz Gül alkışlarla ve büyük çoşkuyla kürsüye davet edildi.Genel kurulda  sendikal yaşamın zorluklarına dikkat çeken Başkanımız geçmişten günümüze yaşanan gelişmelere değindiği konuşmasında,  Çelik-iş olarak ilkeli duruş sergilediğimizi ve bu ilkelerin hayata geçirilmesi için çabaladıklarını ve bunu başaracaklarını ifade etti. Birlik beraberlik çağırısı yapan Başkanımız  Çelik-İş Sendikasının büyümesi için herkesin Şube Başkanı gibi çalışması gerektiğini ifade etti.

Yoğun katılımın yaşandığı ve coşkulu geçen şube genel kurulunda adayların heyecanı gözden kaçmadı. Demokratik bir havada gerçekleşen genel kurul sonucunda Sedat Aydın Adana Şube Başkanlığına seçildi.

Yapılan seçimlerde şube yönetim kurulu şöyle oluştu.

Yönetim Kurulu

Şube Başkanı: Sedat Aydın

Şube Teşkilat Sekreteri: Mikail Abukan

Şube Mali Sekreteri: Seyfi Kılıç

Şube Teşkilatlandırma Sekreteri: Gökmen Özbek

Şube Eğitim Sekreteri: Hüseyin Bozan

Denetleme Kurulu                                               

Mevlüt Çakır

Sami Kocamış

Ahmet Deniz

Disiplin Kurulu

Cabbar Sever

Nedim Yüceyüksel

Ersin Gülter