25 Ocak 2018

ACAR AİLESİ KAPILARINI SENDİKAMIZA AÇTI

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Atatürk Havalimanında çalışan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’deki üyemiz Hayrettin Acar ve ailesinin evine misafir oldu.

Genel Başkanımız Değirmenci’nin gerçekleştirdiği üyelerimizle ev buluşmalarının son adresi, Acar ailesinin İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan evleri oldu.

Buluşmada Genel Başkanımız Değirmenci’ye, Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner, Sendikamızın Avukatı Jan Aras Arslan, İstanbul Havacılık Şube Başkanımız Yavuz Güver ve Şube Sekreterimiz M. Serhat Ünal eşlik etti. 


Akşam yemeğinin yenilmesinin ardından Genel Başkanımız Değirmenci, üyemiz Hayrettin Acar, eşi Fatma Acar, çocukları Tuğçe ve Yusuf Acar ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. 

“Kapılarını bizlere açarak, bizleri bağrına basan ailemize teşekkür ederim” diyen Değirmenci, “ Üyelerimizi evlerinde ziyaret ederek, sadece çalışma hayatında değil, onların sosyal yaşamda da neler yaptıklarını görmemiz açısından bu ziyaretlerimizi çok anlamlı buluyorum. Evine misafir olduğumuz ailemizin mutlu mesut bir şekilde yaşamlarını devam ettiriyor olduğunu görmekten ben de büyük sevinç duydum. Aynı zamanda bu ziyaretlerimizle sadece üyelerimizi değil, üyelerimizin ailelerinin de sendikamıza aidiyet duygusu beslenmesini sağlamaya çalışıyoruz. Bizlere evlerini açan Hayrettin kardeşime ve ailesine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 


Keyifli bir çay sohbetinden sonra Genel Başkanımız Değirmenci, Acar ailesine sağlıklı ve mutlu bir yaşam temennisinde bulunarak, Acar ailesiyle vedalaştı.